Kurumsal Web Tasarım

Poliüretan Kayışlar

Kauçuk Kayışlar

Bantlar

Özel Üretim Kayışlar

  • Kaplamalı Kayışlar

  • Profilli Kayışlar

  • Kılavuzlu Kayışlar

  • Vakum Kayışları

  • Pin-Joint Kayışlar

  • Mekanik Ekli Kayışlar

Dişli ve Kasnaklar

Özel Üretim Kayışlar


Sanayi ve teknoloji ilerledikçe  sanayi kayışlarındaki ihtiyaçlar gittikçe özelleşti. Her bir sistemin verimli çalışması için o sistemler için özel üretilen transmisyonlara ihtiyaç arttı. Artık sanayi kayışlarında güç aktarmanın yanı sıra taşıma, sürükleme, vakumlama, modülerlik gibi özelliklere de ihtiyaç duyuluyor. Özel üretim kabiliyetimiz ile müşterilerimize bu noktada hem sistem tasarımı hem ürün seçimi ve tedariği alanında hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz hayal ediyor , bizler bunu gerçekleştiriyoruz…


Özel Üretim Kayışlar hakkında sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız...

Kaplamalı Kayışlar


Kaplamalı kayışlar kablo, cam, paketleme sanayilerinde taşıma, sürükleme ve çekme amacıyla sistemlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kaplama çeşitliliğinin ve üretim kalitesinin önemli olduğu bu alanda ürün çeşitliliğimiz , hızlı teslimat sürelerimiz  ve ürün kalitemiz ile sizlere hizmet vermeye hazırız.


Kaplamalı Kayışlar hakkında sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız...

Profilli Kayışlar


Profilli kayışlar, kullanıcının istekleri doğrultusunda üretilen ve çok çeşitli form ve özelliklerde üretilecek profillerin kayış sırtına yapıştırılmasıyla oluşur. Taşıma, paketleme, yön verme gibi birçok amaçla gıda,sağlık, hijyen ve paketleme sanayindeki konveyör sistemlerinde kullanılır. Profil işlemlerinde ürün kalitesi üretici kalitesiyle doğru orantı olup, ürünün yaşam ömrü ürünün kalitesiyle de doğrudan alakalıdır. Profilleriniz istenilen şekillerde ve ölçülerde sizin için özel olarak üretilir.


Profilli Kayışlar hakkında sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız...

Kılavuzlu Kayışlar


Özel üretim kılavuzlu kayışlar, standart olarak üretilmeyen veya kendiliğinden kılavuzlu kayışların maliyetinin yüksek kaldığı durumlarda kullanılır. Sistemin güç toleranslarının  içerisinde kalındığı sürece sistemsel olarak hiçbir sorunla karşılaşılmaz. Bu sistemler özellikle taşıma, güç aktarımı ve linear pozisyonlama sistemlerinde sıklıkla kullanılır.


Kılavuzlu Kayışlar hakkında sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız...

Vakum Kayışları


Vakum kayışları, özellikle hijyen, paketleme, sağlık gibi sektörlerde sıklıkla kullanılır. Hız ve sabitleme istenilen sistemlerde sıklıkla kullanılır. Vakum kayışlarının üzerlerinde bulunan deliklerin ve kaplamaların ürün ve üretim kaliteleri sistemsel olarak çok önemlidir. Aksi takdir de vakum kaçırma yapabilir ve üretimdezarara yol açabilir.


Vakum Kayışları hakkında sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız...

Pin-Joint Kayışlar


Açık uçlu kayışların sonsuz hale getirilmesinde son yıllarda kullanılmaya başlanan özel tip bir bağlama çeşididir. Bu bağlama şekliyle kayışların makinenin üzerinde makineyi dağıtmadan montaj yapılabilmektedir.  Ancak diş yapısı bu işleme uygun olan kayışlarda uygulanabilir.  


Pin-Joint Kayışlar hakkında sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız...

Mekanik Ekli Kayışlar


Açık uçlu kayışların sonsuz hale getirilmesinde son yıllarda kullanılmaya başlanan özel tip bir bağlama çeşididir. Bu bağlama şekliyle kayışların makinenin üzerinde makineyi dağıtmadan montaj yapılabilmektedir. Neredeyse her türlü bant ve kayışa uygulanabilmektedir.  


Mekanik Ekli Kayışlar hakkında sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız...

Teknik Bilgilendirmeler

Stoklama Koşulları

Sipariş Formu

Teknik Destek Formu

Görükle Sanayi Bölgesi Dumlupınar Mh. Gümüş Cd. No: 5 Nilüfer - BURSA


Tel: 0(224) 443 55 55

Faks: 0(224) 441 07 01

info@orhanticaret.com

Genel Katalog

Tanıtım Broşürü

Kaplama Kataloğu

İşlemler Kataloğu

YUKARI

YUKARI

YUKARI

YUKARI

YUKARI

YUKARI

Tüm telif hakları saklıdır. Orhan Ticaret © 2012

Anasayfa