Kurumsal Web Tasarım

Poliüretan Kayışlar

Kauçuk Kayışlar

Bantlar

  • Tanjansiyel Kayışlar

  • Konveyör Bantlar

  • Silindir Sargı Bantları

  • Modüler Bantlar

Özel Üretim Kayışlar

Dişli ve Kasnaklar

Teknik Bilgilendirmeler

Stoklama Koşulları

Sipariş Formu

Teknik Destek Formu

Görükle Sanayi Bölgesi Dumlupınar Mh. Gümüş Cd. No: 5 Nilüfer - BURSA


Tel: 0(224) 443 55 55

Faks: 0(224) 441 07 01

info@orhanticaret.com

Genel Katalog

Tanıtım Broşürü

Kaplama Kataloğu

İşlemler Kataloğu

Tanjansiyel Kayışlar


Tanjansiyel bantlar aynı zamanda tanjansiyel kayışlar olarak da bilinirler. Güç taşıma kapasitesine göre çok çeşitli malzeme ve kalınlıkta olabilirler. Bu  kayışlar istenilen boy ve ebatta üretilebilmektedir. Ayrıca bu ürünlerin yapıştırılma işleminin makinaların üzerinde de gerçekleştirilebilmesinden dolayı montaj işlemleri daha hızlı gerçekleştirilebilmektedir. Firmamız bu ürünlerin üzerinde montajlarını da gerçekleştirebilmektedir.


Tanjansiyel Kayışlar hakkında sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız...

YUKARI

Konveyör Bantlar


Konveyör Bantlar taşıma ve sürükleme sistemlerinde kullanılmak üzere üretilmiş düz kayışlardır. İstenilen boy ve ebatta üretimi yapılabilen konveyör bantların üzerine çeşitli profil ve kılauz uygulamaları da yapılabilmektedir. Bıçak kesiklerine , malzeme darbelerine, gerilime ve güç iletimine uygun değillerdir. Esneme katsayıları zaman kayışlarına göre çok daha yüksektir.


Konveyör Bantlar hakkında sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız...

Silindir Sargı Bantları


Silindir sargı bantları tekstil makinalarında kumaşı çeken bobinlerin kaplanmasında kullanılan birçeşit kaplama ürünüdür. Silindirden beklenen tutuş kapasitesine göre çok çeşitli form ve dokularda olabilirler.


Silindir Sargı Bantları hakkında sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız...


Modüler Bantlar


Modüler bantlar,  çeşitli plastik malzemelerden üretilmiş kısa parçaların birbirine bağlanmasıyla oluşturulan bantlara denir. Genellikle et ve tavuk endüstrisinde kullanılan bu bantların tamiri kolaydır ve sıcaklık değişimlerinden  etkilenmezler. Ancak temizleme zorluğundan dolayı firmaların üretim kayıplarını arttırırlar ve maliyetlerini arttırırlar. Firmamızın bünyesinde bulundurduğu Posi-Clean bantları hem temizlik kolaylığı sunar hem de modüler bantların gösterdiği bütün avantajları sergiler.


Modüler Bantlar hakkında sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız...

YUKARI

YUKARI

YUKARI

Tüm telif hakları saklıdır. Orhan Ticaret © 2012

Anasayfa